2017-12-05
Mikołajkowe Spotkanie Integracyjne
     4 grudnia po raz kolejny nasi wychowankowie zostali zaproszeni przez PKO SA. na Mikołajkowe Spotkanie Integracyjne do Białegostoku. Dzieciom przygotowano atrakcyjne zajęcia plastyczne i ruchowe, słodki poczęstunek oraz upominki od Mikołaja.
ImageImageImage
Image
2017-12-02
Wyjazd
     1 grudnia b.r. wychowankowie naszego domu wyjeżdżali do Białegostoku w ramach organizowanych w placówce zajęć edukacyjno – profilaktycznych. Zaczęliśmy od zwiedzania wystawy lego. Byliśmy pod wrażeniem budowli z klocków. Niektórzy nie odmówili zabawy w kąciku lego. Potem oglądaliśmy w kinie  film „Listy do M” i jedliśmy pyszną pizzę. To był bardzo fajny dzień.
ImageImageImage
ImageImageImageImage
2017-10-01
IV Turniej Piłki Nożnej.
     W minioną sobotę, 30 września odbył się IV Turniej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Województwa Podlaskiego w piłce nożnej o Puchar Prezesa Firmy CHEP Polska Sp. z o.o. pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Hajnowskiego. W zmaganiach wzięło udział sześć drużyn. Mecze odbywały się na stadionie Gminnego Ośrodka Kultury w Białowieży. Grano równocześnie na dwóch boiskach systemem każdy z każdym. Ostateczna rywalizacja zakończyła się zwycięstwem drużyny z Centrum Obsługi Placówek w Zambrowie a tym samym został obroniony tytuł z ubiegłego roku. Na kolejnych miejscach uplasowały się: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Łomży, Placówki „Radość” i „Nadzieja” z Białegostoku, Dom Dziecka w Białowieży, Dom Dziecka w Supraślu i dziewczęta z Młodzieżowego Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu. Poziom drużyn był bardzo wyrównany i o wyniku końcowym w tabeli decydowała różnica bramek. Wspomnieć również należy że w tym roku, w szeregach kilku drużyn grały dziewczęta w związku z tym po raz pierwszy sędziowie wybierali nie tylko najlepszego zawodnika i bramkarza Turnieju ale również najlepszą zawodniczkę. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i nagrody rzeczowe a wyróżnieni zawodnicy okolicznościowe statuetki i nagrody indywidualne. Drobne niespodzianki otrzymali opiekunowie. Król strzelców, zawodnik naszej drużyny otrzymał nagrodę specjalną, koszulkę zawodników reprezentacji Polski z autografami.
     Wszystko to było możliwe dzięki naszym sponsorom:
Firma Chep Polska Sp. z o.o. w Warszawie,
Starostwo Powiatowe w Hajnówce,
Wydział Promocji Regionu Puszcza Białowieska,
Eurobank Oddział w Hajnówce,
Urząd Gminy Białowieża,
Pani Teresa Gradolewska,
Państwo Elżbieta i Marcin Gawrysiuk,
Państwo Ewa i Andrzej Rutkowscy
Fundacja „Oni To My”.
     Szczególne podziękowania składamy Mateuszowi i Piotrkowi, sędziom Turnieju, którzy od samego początku wspierają nas nie tylko podczas rozgrywek ale również w przygotowaniach do nich.
     Wszystkim instytucjom i osobom prywatnym bardzo serdeczne dziękujemy i liczymy na wsparcie przy realizacji kolejnych imprez sportowych.
ImageImageImage
ImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage