2017-06-10
VIII strzelanie w Łomży.
     09 czerwca, korzystając z zaproszenia Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży uczestniczyliśmy w VIII Turnieju Strzeleckim. Pogoda dopisała więc zabawa była wyśmienita. Wychowankowie sprawdzili swoje umiejętności w strzelaniu z pistoletu sportowego. Wyniki nie były rewelacyjne, jednak każdy trafił do tarczy. Najlepszy wynik osiągnęła Ania zajmując pierwsze miejsce w rywalizacji dziewcząt.  Przez cały czas turnieju można było kosztować dania z grilla.   
     Dziękujemy za zaproszenie i czekamy na kolejny Turniej - Piknik za rok.
ImageImageImageImageImageImageImage
2017-05-29
VIII Turniej Piłki Siatkowej
   VIII Turniej Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej o Puchar Wojewody Podlaskiego już za nami. W rywalizacji, w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Białowieży  wzięło udział 5 drużyn.  Grano systemem każdy z każdym. Poziom zawodów był wyrównany. Zwycięzcą Turnieju została drużyna Domu Dziecka w Białowieży. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Radość” i „Nadzieja” w Białymstoku a trzecie i kolejne miejsca zajęły: Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zambrowie, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Łomży i dziewczęta z Młodzieżowego Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu. Wzorem lat ubiegłych, spośród wszystkich uczestników sędziowie wybrali najlepszą zawodniczkę i zawodnika turnieju, którymi zostali Natalia z Białowieży i Mirosław z Białegostoku. Zawodnicy otrzymali drobne upominki. Było to możliwe dzięki wsparciu naszych wieloletnich sponsorów:
•    Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku,
•    Urząd Marszałkowski w Białymstoku,
•    Baza Paliw nr 15 w Narewce,
•    Państwo Alina i Wiesław Stolc,
•    Państwo Ewa i Andrzej Rutkowscy,
którym bardzo serdecznie dziękujemy i liczymy na wsparcie przy kolejnych Turniejach.
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
Image
2017-05-03
Święto 3 Maja
     W tym roku, tak , jak w latach poprzednich  Dom Dziecka w Białowieży wziął udział w gminnych obchodach  Święta 3 Maja. Delegacja wychowanków i pracowników złożyła wiązankę okolicznościową pod krzyżem upamiętniającym  uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Harcerze z V Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej działającej w placówce pełnili przy krzyżu wartę honorową razem z funkcjonariuszami  służb mundurowych.
ImageImageImageImageImage