2017-05-21
Motocykliści w placówce.
   20-05-2017 r. Dom Dziecka odwiedziło 35 motocyklistów z Klubu Motocyklowego Adwokatury Polskiej. Przyjechali na swych szybkich maszynach na IX Zlot " Wiosna Rider 2017 '' w Białowieży. Przywieźli słodycze dla wychowanków i sprawili niespodziankę wożąc  dzieci na motorach. Chętnie dzielili się swoją wiedzą o tych wspaniałych maszynach. Pozowali do zdjęć i miło spędzili czas z wychowankami .
   Ta wizyta na długo zapadnie w pamięci szczególnie chłopcom.
ImageImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImage
2017-05-20
Próba generalna w teatrze..
     19 maja tego roku, grupa wychowanków pojechała do Białostockiego Teatru Dramatycznego im. Węgierki na zaproszenie dyrektora. Mieliśmy okazję obejrzeć próbę generalną spektaklu „Śpiąca królewna”. Wspaniałe dekoracje, piękna muzyka i profesjonalna gra aktorów pozwoliła dzieciom przenieść się w bajkowy świat. Dziękujemy za zaproszenie; czekamy na więcej.
     Podziękowania fundacji ONI TO MY za pomoc w organizacji transportu do Białegostoku.
ImageImage

2017-05-08
Wolontariusze z Piaseczna
   06-05-2017 r. w sobotę grupa wolontariuszy przyjechała do Domu Dziecka w Białowieży. Powitano nas pysznym obiadem. Później sprzątaliśmy ogródek dzieci i sadziliśmy kwiaty rabatowe. Praca ta bardzo nas zintegrowała.
Po kolacji urządziliśmy grilla a wieczorem poszliśmy na koncert białoruskich zespołów folklorystycznych ”Różnogłosie”. Swoja obecnością roztańczyliśmy Białowieżę. Późnym wieczorem obejrzeliśmy film pt.” Niebo ''. Po filmie rozpoczęliśmy ''Nocne Polaków rozmowy ''.
   Następnego dnia rano wyruszyliśmy na zwiedzanie Białoruskiego Parku Narodowego i Pokazowego  Rezerwatu Żubrów. Pieszo przeszliśmy ok.9 km. Obejrzeliśmy też ''Miejsce Mocy'', więc ''moc jest z nami ''. Niestety drugi dzień naszego pobytu dobiegł końca. Wracamy do Piaseczna... dziękujemy wszystkim za ten piękny czas. Czuliśmy się tutaj w Białowieży wyjątkowo. Dziękujemy szczególnie p. dyrektor Krystynie Dackiewicz.
   Do zobaczenia wkrótce :-)


                                                                Wolontariusze z gimnazjum w Piasecznie z opiekunami
                                                                                                                                                        J.Abdel
                                                                                                                                                     B.Gołębiewska
                                                                                                                                                        W.Wojtas
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage